Adrian Civici

Free download Adrian Civici mp3 for free

Adrian Civici: E pamundur që buxheti të shërbejë si lavatriçe për pastrim parash

Adrian Civici: E pamundur që buxheti të shërbejë si lavatriçe për pastrim parash

Duration: 15:18 Size: 21.01 MB

Agon Channel - Kontrata - Adrian Civici - 2

Agon Channel - Kontrata - Adrian Civici - 2

Duration: 1:01:21 Size: 84.25 MB

President i UET. Prof. Dr Adrian Civici

President i UET. Prof. Dr Adrian Civici

Duration: 0:32 Size: 750 kB

KAPITAL - PPP, pse Pro/Kundër?| Pj.2 - 1 Dhjetor 2017 - Talk show - Vizion Plus

KAPITAL - PPP, pse Pro/Kundër?| Pj.2 - 1 Dhjetor 2017 - Talk show - Vizion Plus

Duration: 29:49 Size: 40.95 MB

NE STUDIO ADRIAN CIVICI | ABC NEWS

NE STUDIO ADRIAN CIVICI | ABC NEWS

Duration: 24:31 Size: 33.67 MB

Adrian Civici në Kronikë e Pambaruar flet për ekonominë shqiptare në tranzicion-Oranews

Adrian Civici në Kronikë e Pambaruar flet për ekonominë shqiptare në tranzicion-Oranews

Duration: 46:42 Size: 64.13 MB

Ekonomia Greke dhe Italiane pare nga Tirana, Adrian Civici

Ekonomia Greke dhe Italiane pare nga Tirana, Adrian Civici

Duration: 23:15 Size: 31.93 MB

GREQIA -- NJË SHTET NË SHITJE  nga ADRIAN CIVICI

GREQIA -- NJË SHTET NË SHITJE nga ADRIAN CIVICI

Duration: 9:07 Size: 12.52 MB

INTERVISTE ADRIAN CIVICI ABC NEWS

INTERVISTE ADRIAN CIVICI ABC NEWS

Duration: 15:29 Size: 21.26 MB

Agon Channel - Kontrata - Adrian Civici - 3

Agon Channel - Kontrata - Adrian Civici - 3

Duration: 37:07 Size: 50.97 MB

Adrian Civici dhe  dhe Selami Xhepa të ftuar në

Adrian Civici dhe dhe Selami Xhepa të ftuar në "Kronikë e Pambaruar"

Duration: 57:06 Size: 78.41 MB

Civici: Zhvlerësimi i euros nga faktorë të brendshëm

Civici: Zhvlerësimi i euros nga faktorë të brendshëm

Duration: 1:41 Size: 2.31 MB

Adrian Civici - Transformimi i Madh - UET Press ►

Adrian Civici - Transformimi i Madh - UET Press ►

Duration: 0:31 Size: 726.56 kB

Top Show, 19 Tetor 2016, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Talk Show

Top Show, 19 Tetor 2016, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Talk Show

Duration: 33:14 Size: 45.64 MB

Intervista - Adrian Civici

Intervista - Adrian Civici

Duration: 25:21 Size: 34.81 MB

Intervista Ora 16:30. Adrian Civici

Intervista Ora 16:30. Adrian Civici

Duration: 19:02 Size: 26.14 MB

CHANNEL ONE  - AKTUALITET ADRIAN CIVICI

CHANNEL ONE - AKTUALITET ADRIAN CIVICI

Duration: 34:07 Size: 46.85 MB

Dorëhiqet Ardian Civici - Top Channel Albania - News - Lajme

Dorëhiqet Ardian Civici - Top Channel Albania - News - Lajme

Duration: 1:20 Size: 1.83 MB

INTERVISTA ADRIAN CIVICI NE ABC NEWS.wmv

INTERVISTA ADRIAN CIVICI NE ABC NEWS.wmv

Duration: 33:04 Size: 45.41 MB

PërTëFol - Adrian CIVICI

PërTëFol - Adrian CIVICI

Duration: 1:16 Size: 1.74 MB